Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
ocena nr. 69 http://i-am-crazy-am-i.blog4u.pl/

Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Wpisów: 11

2008
Grudzień
Czerwiec
Maj
Marzec
Styczeń
2007
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty


a) polecane
Mal
Tylko-podmuch-wiatru
Reindeer
b) całkiem, całkiem
Tree-moons-and-me
Ginger
summer-forever
Piotr
Qukułka
Aredhel

nieuczesana
Shadow
Kochana
Ajwaho vel Fretka
c) przeciętniaki
Wampirek
Archaniolg
Marysia
Ruska
Monisia
Ej.Dżi
nata
Spinka
szczur
DarknessMegg
kajaszek
I am who am I
d) szczyt dna
Triinu
Tyśka
SnoOpka
Bliska
Martyna
Kotik
anai
imoł
cinadrella-story
muddle
bring-me-to-life
eWc!@
Musial
Kala
Naphire
Sylwi@
Tripleturbo
arkadia
MakMagik1
kaarola
Julia
Emi
Uciekinierka
Coolfik
ambaras
Odwiedzin: 130240

Szablon stworzyła Strega przy użyciu grafiki z tego serwisu. Działa dzięki blog4u.
ocena nr. 69 http://i-am-crazy-am-i.blog4u.pl/
30/07/2007 15:03:30

Dzień dobry bardzo! Muszę przyznać, że pomimo jakże idiotycznego logo (i-am-crazy-am-i), ta dziewoja jest niezwykle cierpliwym osobnikiem. Dzisiaj dzień sądu i Twój blog zostanie rozmemłany przez moje szare komórki. Ów dzień nastałby tydzień temu, niestety kończąc mój wywód na Twój temat w mojej zakutej wsi krowa postanowiła skonsumować spaghetti widząc przewód elektryczny i tak oto wsysł prąd razem z moją wspaniałą oceną (i krową). Nad morzem było mi zimno i nie miał mnie kto przytulić, dlatego teraz nadrabiając straty ciepła wywołam iskry buntu. Bo "jak mnie zapalisz, wtedy zapłonę", no nie?
A więc punkt pierwszy, który mi się prawie nigdy u prawie nikogo nie podoba, czyli szata graficzna, którą u siebie wybrałaś akurat najpospolitszą i najczęściej spotykaną na innych blożkach. Poza tym, pomijając fakt nieleżenia koło indywidualności, to sorry, ale to jest brzydkie. I na dokładkę strasznie przypomina mi socrealizm, który między innymi polega właśnie na wyolbrzymianiu postaci, poprzez ukazywanie ich od dołu, najczęściej na traktorach i innych maszynach rolnych, tu zastąpionych krzesłem. No i te kolory. I chyba nie muszę tłumaczyć, dlaczego ten kierunek w sztuce odrzuca mnie dalej niż widzę. Menu natomiast rozproszone bo całej stronie, dlatego spytam, czy znasz pojęcie ergonomii, organizacji pracy i uporządkowania? Bo wydaje mi się, że jest to Tobie tak samo odległe, jak jakieś cechy odróżniające Cię od całej reszty gawiedzi. I błagam, spraw, żeby to wszystko nie ciągnęło się w dół jak pomarańczowy glut po niebieskiej ścianie! Dziękuję za uwagę, co miałam do powiedzenia na temat szablonu, zostało napisane. A teraz zupełnie nie kierując się wystrojem podchodzę do treści traktującej o autorce.
Ten tekst znajduje się na dole przed resztą menu i powiem, że straciłam kupę czasu, żeby objechać Cię za jego brak i żeby go w końcu znaleźć. Gratuluję stworzenia tak maksymalnego bałaganu, z większym się do tej pory nie spotkałam.
"Słucham różnej muzyki, oglądam różne filmy, lubie różnych ludzi. Sama jestem różna." widzę, że masz niezwykle sprecyzowane gusta, poglądy i zdanie na wiele tematów. Długo, bo aż szesnaście lat, musiałaś pracować nad własnym "ja", żeby dojść do takiej perfekcji. Podziwiam za tak wielkie marnotrawstwo czasu.
"Do tego niepoprawna optymistka coś w stylu różowych okularów (pomijając, że nie lubię tego koloru!)," jak już wcześniej wspomniałam, co potwierdziłaś właśnie tym i po części resztą zdań, nie zauważam w Tobie cechy, którą mogłabyś się pochwalić wśród chociażby stuosobowego tłumu. Tak, wszyscy równi, ale dlaczego każdy niemal taki sam? Nie popadajmy w monotonię, proszę.
"Hmmm się rozpisałam;p;p;p" hmm rzeczywiście, jeśli zmęczyłaś się wymyślaniem tych kilku nieważnych zdań, to musisz pracować na wyjątkowo niskich obrotach. No ale nie oceniajmy ludzi po tym, co sami o sobie napisali, prawda? Ehe ehe.
A teraz uwaga!!! [WERBLE] ocieramy się o sedno! A tu sednem jest kupa cudzych wierszy, cytatów i innych śmieci-nie-śmieci. Chcąc poczytać poezję, każdy złapie za swój ulubiony tomik, zamiast wchodzić na Twój blog, chcąc znaleźć złote myśli, każda normalna istota znajdzie to na temu poświęconej stronie internetowej, lub w tzw. "księdze aforyzmów", Chcąc znaleźć śmieci, żaden bezdomny nie skorzysta z komputera w tym celu, lecz zajrzy do śmietnika. Jaki z tego morał? Po jakiego prowadzić tak bezużyteczną stronkę? Ale poświęcę się i poszukam jakiejś Twojej własnej treści. Udało się. Gdzieniegdzie pojawiają się jakieś przemyślenia. Nie zawsze mądre i nie zawsze odkrywcze, często faszerowane drobnymi błędami gramatycznymi, ale te mądrzejsze ratują Ci skórę. Szkoda tylko, że jest ich tak mało. I pamiętaj, że pisząc np. " ścianę" robisz błąd. Stawiaj Ę po t. W takim razie, piękna i zgrabna jak łabądek DWÓJECZKA idzie w Twoje ręce, a do tego wielki plus, żeby zmobilizować do pisania tylko ładnie i tylko mądrze, bez tych wszystkich ozdobników, które w gruncie rzeczy są "oszpetnikami". Buzi (i tu powinnam popełnić szpetny emot, który by świadczył o moim braku umiejętności opisywania emocji).

Demoniczna traktorzystka

kulturalnie skomentuj (1)


Strona Główna...:::Ej.Dżi.:::...
30/07/2007 19:32:32
Dziękuję za ocenę, zapoznałam się z nią... może nie specjalnie zadowolona ale konstruktywna krytyka zawsze się przydaje.
| http://i-am-crazy-am-i.blog4u.pl