Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Ocena nr. 88 http://kochana-wariatka.mylog.pl/

Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Wpisów: 11

2008
Grudzień
Czerwiec
Maj
Marzec
Styczeń
2007
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty


a) polecane
Mal
Tylko-podmuch-wiatru
Reindeer
b) całkiem, całkiem
Tree-moons-and-me
Ginger
summer-forever
Piotr
Qukułka
Aredhel

nieuczesana
Shadow
Kochana
Ajwaho vel Fretka
c) przeciętniaki
Wampirek
Archaniolg
Marysia
Ruska
Monisia
Ej.Dżi
nata
Spinka
szczur
DarknessMegg
kajaszek
I am who am I
d) szczyt dna
Triinu
Tyśka
SnoOpka
Bliska
Martyna
Kotik
anai
imoł
cinadrella-story
muddle
bring-me-to-life
eWc!@
Musial
Kala
Naphire
Sylwi@
Tripleturbo
arkadia
MakMagik1
kaarola
Julia
Emi
Uciekinierka
Coolfik
ambaras
Odwiedzin: 132052

Szablon stworzyła Strega przy użyciu grafiki z tego serwisu. Działa dzięki blog4u.
Ocena nr. 88 http://kochana-wariatka.mylog.pl/
28/03/2008 23:13:11

Za długą nieobecność - przepraszam. Moja wina, moja wina... no i może troszkę mojej klawiatury, która przez jakiś czas odmawiała współpracy.

Panienka anella nie raczyła pamiętać o linku do nas, więc poszukam sobie kolejnej ofiary, która z niewiadomych przyczyn zgłosiła się do mnie.
Pod nóż idzie Kochana.
Ani twój podpis, ani nazwa bloga mnie nie przekonują, bo wieje mi tu jakimś banałem. Na szczęście na wstępie spotkało mnie miłe zaskoczenie, bo szablon prezentuje się całkiem przyjemnie.
W żadnym wypadku nie jestem zwolenniczką różu, ale u ciebie jest w delikatnym wydaniu, więc nie wadzi zbytnio i nie plącze się pod nogami. Opakowanie bloga tworzy przyjemny klimat i jedynym słowem, które w tej chwili wydaje mi się stosowne żeby opisać twój szablon jest „subtelny”. Prawdopodobnie powinnam pobłogosławić teraz pewien serwis z szablonami za zgrabne opakowania. Co prawda podpis chowa się w kącie prawie niewidoczny, ale unosi się tu miły zapaszek chaste design.

Strony wizualnej więcej się nie czepiam. Drażni mnie tylko menu, bo jest mało przejrzyste i trudno się w nim zorientować. Jego wygląd jak najbardziej pasuje do całości szablonu, ale utrudnia mi nawigację, po prostu denerwuje.

Zaglądam do działu o mnie... jest tak sobie. Na tą przeciętność składa się trochę błyskotliwych zdań oraz nudna, niekiedy zupełnie niepotrzebna reszta. Raczej typowa mieszanka, która na Twoje szczęście mnie nie zniechęciła. Niestety wkrada się tam jakiś szyk przestawny i nadużywanie wszystkich odmian słowa „tegoż”, co psuje ostateczny efekt.

Pierwszej notce mówię stanowcze NIE!, bo nie jestem zwolennikiem jednozdaniowych notek w formie cytatu. Nie i koniec. Wolałabym coś bardziej rozwiniętego...
Czytam dalej i dalej... i dalej. Zdecydowanie jest co czytać, bo archiwum masz pokaźne. Jeśli chodzi o styl jest bardzo fajnie, jeśli o zaciekawienie czytelnika... trochę mniej fajnie.
Notki są bardzo różne, zdarzają się te typu: sranie w banię, ale i takie w których masz coś do przekazania... Ogólnie to nawet nie mogę sobie konkretnie ponarzekać na nijakość i bezpłciowość, nad czym bardzo ubolewam. Niekiedy rzucasz szczyptę ironii, którą tak ubóstwiam, ciekawe przemyślenia też gdzieś się przewijają. Jakbyś w to wszystko nie wplątała po drodze pierdół to powiedziałabym, że jest bardzo dobrze. Niestety pierdół jest trochę za dużo... Pocieszające jest to, że nowe notki są zdecydowanie lepsze Jedyny morał z tej bajeczki to: pisz dalej, pisz, pisz i pisz... a wtedy zobaczymy co z tego wyjdzie.

Mój internet nie działa dzisiaj tak jak powinien, więc na pozostałą część archiwum nie rzucę się z pazurami, nie wiem na czyją to korzyść. Mogłabym z czystym sumieniem postawić ci 3, ale za zdanie kończące notkę: „Poza tym nic się nie zmieniło. Nadal jestem tym grubym wieśniakiem, który żłopie po trzy kubki herbaty malinowej dziennie.” (które napisane jest całkiem „po mojemu”) to nadciągnę ci ocenę na 4-. Życzę powodzeniakulturalnie skomentuj (1)


Strona GłównaKochana.
29/03/2008 14:59:22
Serdecznie dziękuje za ocenę.
Miłe zaskoczenie na początek weekendu :)

Pozdrawiam.
| brak www