Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
ocena nr 91. http://fretka-arlekin.blog.pl/

Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Wpisów: 11

2008
Grudzień
Czerwiec
Maj
Marzec
Styczeń
2007
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty


a) polecane
Mal
Tylko-podmuch-wiatru
Reindeer
b) całkiem, całkiem
Tree-moons-and-me
Ginger
summer-forever
Piotr
Qukułka
Aredhel

nieuczesana
Shadow
Kochana
Ajwaho vel Fretka
c) przeciętniaki
Wampirek
Archaniolg
Marysia
Ruska
Monisia
Ej.Dżi
nata
Spinka
szczur
DarknessMegg
kajaszek
I am who am I
d) szczyt dna
Triinu
Tyśka
SnoOpka
Bliska
Martyna
Kotik
anai
imoł
cinadrella-story
muddle
bring-me-to-life
eWc!@
Musial
Kala
Naphire
Sylwi@
Tripleturbo
arkadia
MakMagik1
kaarola
Julia
Emi
Uciekinierka
Coolfik
ambaras
Odwiedzin: 132052

Szablon stworzyła Strega przy użyciu grafiki z tego serwisu. Działa dzięki blog4u.
ocena nr 91. http://fretka-arlekin.blog.pl/
8/06/2008 11:26:27

Słońce świe, wiśnie je, czyli prawie lato, moi mili. Nadarzyła się sposobność, to hop-siup, wpadłam, wybrałam i oceniam. Z wdzięcznościami za cierpliwości. Ale chyba trochę mi nie wypada się tak cieszyć, i żreć tych wiśni, bo TA Panna, to chyba ma żałobę. Po obrazku śmiem twierdzić, że przejechała kogoś ciężarówka. Tak więc uczcijmy nieboszczka chwilą ciszy. Czarno u Ciebie droga panno, zainstaluj sobie jeszcze muzyczkę z marszem pogrzebowym, tam-tam-dadada-da-da-dam czy jakoś tak.

O Tobie teraz. Najpierw skleciłaś jakąś rymowankę, potem umieściłaś ją na blogu drukowanymi literami, a jeszcze bardziej potem za nią przeprosiłaś i prosiłaś o wybaczenie. Nielogiczne. Nie lepiej było tego wcale tam nie umieszczać? No, ale dalej to zupełnie przyjemnie jest, może trochę za dużo, ale fajnie. Ja tylko apeluję o wyrzucenie tego "O." z samego końca, bo to psuje wszystko i kojarzy się z niedorobionymi siksami, czyli tak średnio dobrze to "O." wypada. I ten niebieski ryj też niech spieprza, bo jest głupi i niebieski. Ale fajnie że se tam tego gifa wlepiłaś, bo spełnianie durnych zachcianek to ja bardzo lubię. Bez kpiny, serio.
Notki czasem sprawiają wrażenie szarpania, szarpanie mniej więcej takie jak ruszanie na ręcznym. Ale to tylko czasem, tak, jak czasem rusza się na ręcznym. Ogólnie to ja Ci powiem, że fajny masz styl. Może nie tyle fajny, co taki, jaki lubię ja (czyli pewnie i tak fajny). Luźny, eseistyczny. Swobodny. Tak, tak, swobodny. Że wiesz, najlepsze wychodzi, kiedy się nie starasz i nie spinasz w sobie. Bo jeśli trzeba spinać się w sobie, to chyba lepiej nie pisać. Dlatego Ty ciągnij sobie tego blożka, może sobie pociągniesz coś cięższego niż blożek, życzę Ci tego. Bo sukcesy są ważne, inaczej to się odechciewa. Myślę, że raczej rozumiesz. Dostaniesz Kilka ocen. Za grafikę - DWÓJĘ. Za gorsze momenty - TRÓJĘ. A Za resztę wychodzi piątka jak nic, utalentowaa babka z Ciebie, trzymaj się, cześć, droga na brześć, bo lubisz Grabaża, przeczytałam.kulturalnie skomentuj (4)


Strona Głównanona
6/09/2008 19:38:01
?
| brak www


justynkat
28/06/2008 12:11:33
chcesz pomóc zarejestruj sie
http://www.look4win.pl/rejestracja.php?polec=stynka
| brak www


gensi
21/06/2008 09:09:40
Przepraszam, czy będziecie jeszcze oceniać?
| brak www


Fretka
8/06/2008 12:57:16
Dziękuję za oceny :) Rozumiem, że grafika nie każdemu przypada do gustu, u mnie na razie tak zielono-czarno, raczej wieczorowo. Dopasowana do humoru. Pozdrawiam serdecznie.
| brak www